200+ minuta za osvajanje igara za djecu i odrasle

Ljudi koji igraju minute kako bi ih pobijedili

Minuta za osvajanje igara jedna su od najjednostavnijih vrsta igara za igranje na bilo kojoj zabavi. Igre za svaki praznik, svako godišnje doba i svaku temu koje biste se ikad sjetili! I minutu za osvajanje popisa igara koje rade za pojedince, timove, grupe, pa čak i za radne grupe.

Iskreno, nije važno, ove minute za pobjedu izazivaju posao za bilo koju dob. Označite ovu stranicu knjigom da biste u bilo kojem trenutku imali krajnju minutu za osvajanje popisa igara na dohvat ruke trebaju zabavne igre !

Minuta za osvajanje igara za djecu i odrasle koje će se svidjeti svima

Ovaj post sadrži udružene poveznice na proizvode radi vaše udobnosti. Ako kupujete putem mojih veza, možda ću dobiti malu proviziju bez dodatnih troškova.

Koje su minute za osvajanje igara?

Prije nekoliko godina NBC je imao emisiju Minuta za pobjedu u kojoj su natjecatelji morali izvršiti zadatak koristeći kućanske potrepštine za manje od minute da bi prešli na sljedeći izazov i na kraju osvojili novac.

Ljudi sada igraju minute da bi pobijedili u njima kao i jednostavne zabavne igre - ponekad zapravo imaju vremensko ograničenje, a drugi put ih igraju samo kao brze i jednostavne zabavne igre.

Zabavni su, jednostavni za igranje, jeftini i obično urnebesno smiješni!

Pogledajte ovaj video kako biste vidjeli kako to može biti zabavno - a ovo je samo nekoliko od više od 200+ minuta za osvajanje igara na ovom popisu!

Najbolja minuta za osvajanje igara za djecu, tinejdžere ili čak za odrasle! Preko 200+ zabavnih igara koje su savršene za obiteljsko okupljanje, školu, školske zabave i još mnogo toga! Jednostavne igre, zabavne timske igre i još mnogo toga!

Kako igrati minutu za osvajanje igara

Možete igrati minutu za pobjedu na jedan od tri načina:

Stil # 1: Minuta za osvajanje za pojedince - čovjek protiv sata

U ovoj će verziji jedan igrač pokušavati prebiti sat za svaku utakmicu. Tako će, na primjer, igru ​​morati pokušati dovršiti u roku od jedne minute (dakle minuta za osvajanje imena).

Ako to učine, osvajaju nagradu. Ako ne, neka netko drugi ima priliku. Ako se slažete s ovim stilom, preporučujem da za svaku igru ​​odaberete drugu osobu.

Kao zamjensku verziju ove, istoj osobi možete dopustiti da nastavi igrati igre sve dok je ne može završiti u minuti. Ili biste mogli dati svima da igraju pojedinačno, sve u isto vrijeme (slično kao u donjoj verziji 3, ali u pojedincima, a ne u timovima) i vidjeti tko sve može završiti izazov u minuti.

Stil # 2: minuta za osvajanje grupa

U ovom ćete stilu za svaku utakmicu odabrati dva igrača koji će se igrati jedan protiv drugog igrajući igru, umjesto da pokušavaju pobijediti sat. Tako ćete svakoj osobi dati zalihe igara i vidjeti tko može prvi završiti.

Prva osoba koja završi osvaja nagradu. Ponovno rotirajte kroz parove za svaku igru, ponavljajući igrače po potrebi, ali to dobro funkcionira kada imate manje grupe tako da svi mogu sudjelovati u raznim igrama.

Stil br. 3: minuta za osvajanje timova

U ovom ćete stilu podijeliti svoju grupu u dva (ili 3 ili 10, ovisno o broju gostiju) timova. Za svaku utakmicu, timovi moraju odabrati jednog igrača koji će se natjecati međusobno u igri s ostalim momčadima.

Tako će, na primjer, jedna osoba iz svakog tima dobiti zalihe i upute za igru. Kad kažete ići, svi se natječu tko će prvi dovršiti igru.

Prva momčad koja završi dobiva 5 bodova, druga momčad 3, treća momčad 1, a svi ostali ne dobivaju nijedan. Ovo najbolje uspijeva ako imate podosta ljudi i dobar je način da svi uključite navijajući za svoj tim.

Jedino kada stvarno trebate postići minutu za pobjedu u igrama je ako igrate u momčadima i ako se timovi utrkuju jedni s drugima kako bi dovršili izazove. U ovom slučaju, toplo preporučujem da nabavite veliku ploču za suho brisanje ili ploču s posterima i napišete broj svake ekipe na vrh.

Samo s lijeve strane ploče zapišite imena svake igre ili barem broj igre (1, 2, 3 itd.).

Za svaku utakmicu prva momčad koja završi dobiva pet bodova, druga momčad 3, treća momčad 1, a ostale momčadi ne postižu pogodak.

Ako želite da svi zarade poen ako završe, postavite odbrojavanje vremena za svaku igru. Prva momčad koja završi dobiva 5, druga momčad 3, treća momčad 2, a bilo koja druga momčad koja završi u roku od minutnog vremena dobiva 1 bod.

Posljednja verzija bodovanja pomoći će da rezultat bude malo bliži ako mislite da bi jedan tim mogao ispuhati drugi.

Evo kako bi mogao izgledati primjer kartice rezultata na kraju igara.

Primjer minute za osvajanje igara

Da igrate tamo gdje svatko tko završi izazov dobije bod, izgledalo bi malo drugačije. Volim ga postaviti na veliku ploču kako bi svi mogli vidjeti kako ide svakoj momčadi!

Igre za pobjedu od minute do minute mogu se igrati s predmetima koje imate u kući, ali postoji nekoliko ključnih potrepština koje ćete najvjerojatnije htjeti kupiti i imati pri ruci ako ćete često igrati.

U svojoj zanatskoj sobi imam kutiju s ovih 10 stvari kako bismo se uvijek mogli igrati kad dođe obitelj oko!

minuta za pobjedu u igrama

Ostali resursi za sjajnu minutu za osvajanje zabave

Obično koristim minutu za osvajanje igara na svojim zabavama bez obzira na temu, ali zapravo možete ugostiti cijelu minutu da osvojite tematsku zabavu. Evo još nekih izvrsnih resursa ako je to ono što želite učiniti!

Top 10 minuta za osvajanje igara

Ove minute za pobjedu su igre koje sam koristio uvijek iznova, samo s različitim blagdanskim temama! Možda nisu nužno najzabavniji, ali oni su oni koje biste jednostavno mogli zgrabiti i promijeniti bilo koju zabavu!

1 - Suočite se s kolačićem

Stavite kolačić na nečije čelo. Moraju koristiti samo mišiće lica (bez ruku) kako bi ih uvalili u usta.

2 - Prkošenje gravitaciji

Dajte svakom igraču tri balona. Sva tri balona moraju minutu držati u zraku.

3 - Boca do boce

Napunite jednu bocu od 2 litre nečim (Lucky Charms, Jelly Beans, itd.), A zatim zalijepite traku na drugu bocu od 2 litre - igrači moraju sve prebaciti iz jedne boce u drugu.

4 - Shamrock Shake

Zalijepite praznu kutiju Kleenex na par gaćica, napunite kuglicama za ping pong, a zatim zalijepite nečiji struk. Moraju se tresti dok sve kuglice ne ispadnu.

5 - Zamotajte

Igra za dva igrača u kojoj jedna osoba mora drugu osobu zamotati u trake, toaletni papir ili nešto drugo

6 - Prometni Yam

Batat gurnite po podu s jedne strane sobe na drugu samo svojim nosem (to sam također radio s kupusom za Dan sv. Patrika)

7- Željezni čovjek

Pomoću štapića slažite željezne matice jednu na drugu

Ideje za 50. rođendan za odrasle

8 - Odbrojavanje novogodišnje noći

Napunite kutije različitim brojevima zvona (1-5). Igrači ih moraju protresti i poredati prema broju zvona.

9 - Staza s preprekama

Postavite tematsku stazu prepreka od predmeta po sobi. Igrači moraju proći s jednog kraja prostorije na drugi oko staze s preprekama na prostirci ili ručniku.

10 - Odabir šalica

Postavite poput 25 šalica, puneći ih do polovice vodom. Stavite naljepnicu na dno nekih šalica. Igrači moraju odabrati po jednu šalicu, pokušavajući pronaći naljepnicu.

Urnebesna minuta za osvajanje igara s playpartyplan.com i drugih sjajnih party igara! mogu

Ultimativna zbirka minuta za osvajanje igara

Evo krajnje minute za osvajanje popisa igara!

Kliknite donje poveznice da biste se izravno preusmjerili na upute za igre, popise zaliha i fotografije za svaku pojedinu igru.

Vrijedno je provjeriti različite postove ako vam treba više ideja za određeni odmor. Dovoljno je minuta za osvajanje igara koje se mogu malo promijeniti tako da rade za neki drugi praznik ili prigodu! (npr. igre tuširanja za bebe mogu raditi s različitim predmetima za Božić)

Suočite se s kolačićem jedna je od najpopularnijih minuta za osvajanje igara

Minuta za osvajanje božićnih igara i ostalih praznika

Minuta za osvajanje izazova za posebne prilike

Sezonski minut za pobjedu na partijskim igrama

Razne minute za osvajanje igara

Ne zaboravite označiti i prikvačiti ovaj vodič za igranje minuta da biste pobijedili u njemu! Ažurirat će se kad god objavim nove ideje za igre!